english cesky
Webhostingové služby

Náš webhosting určuje cenu dle nabízených služeb. Zaplatíte pouze to, co opravdu využíváte. Žádné balíčky služeb, které stejně nevyužijete, ale musíte jej objednat kvuli nečemu jinému. U každého klienta lze nastavit speciální ceny či výhody, záleží na počtu služeb u nás.

Při založení domény je sepsána smlouva o vedení a správě DNS záznamu na našem serveru. Tím máte jistotu, že Vám při jakémkoliv problému s doménou pomůžeme nebo jej vyřešíme za Vás.

Za převod domény z jiného webhostingu u nás neplatíte žádné poplatky a vlastníkem nové registrované domény je vždy majitel.

Jednotlivé služby, které se platí měsíčně lze objednávat na 3, 6 a 12 měsíců dopředu.

Správa domény II. úrovně (.cz, .com, .net, .org, .info, .biz), DNS záznamy / rok

Každá doména v ČR je zaregistrována u národního správce domén sdružení CZ-NIC. Veškeré změny, upomínky, technické nastavení a správnost chodu domény zabezpečíme. Zařadíme Vaši doménu do českých vyhledávačů.

Naše servery lze využít i pro správu DNS záznamu domény, která bude ukazovat na jiný server (např. firemní).

Nadnárodní domény registrujeme do pár hodin, poté je doména a služby s ní spojené možné ihned využívat.

Subdomény III. úrovně (cokoliv.vasedomena.cz)

K Vaší doméně máte možnost vytvoření neomezeného počtu subdomén a přidání subdomény do DNS. Standardně fungují tyto subdomény: www.vasedomena.cz, smtp.vasedomena.cz, pop3.vasedomena.cz, ftp.vasedomena.cz.

Lze provozovat i variantu, aby doména III. úrovně ukazovala na jiný server (např. Váš firemní hraniční počítač muže být firewall.vasedomena.cz).

E-mailová schránka (cokoliv@vasedomena.cz)

Pokud využíváte e-mailovou komunikaci, zřidte si e-mail ve Vaší doméně. Počet e-mailových schránek není omezen, pouze je standardně omezena velikost na 50 MB.

K výběru schránky podporujeme protokoly POP3, IMAP – k oběma variantám i odesílání e-mailu přes SMTP je možné používat zabezpečené spojení přes SSL.

E-mailový doménový koš

Lze nastavit, aby byla příchozí pošta, kterou nelze třídit pro jednotlivé schránky směrována do jedné schránky, ze které lze později vybrat a jiným způsobem třídit např. na firemním e-mailovém serveru. Při založení doménového koše má schránka do které pošta „padá“ neomezenou velikost.

Upozornění o novém e-mailu formou SMS

Pokud se nechcete k Internetu připojovat zbytečně, nechte se upozorňovat na novou příchozí poštu k Vaší e-mailové schránce formou SMS zprávy na mobilní telefon. Pouze stačí u Vašeho mobilního operátora zřídit mobilní e-mailovou schránku (např. my využíváme helpline@mujoskar.cz).

FTP přístup

WWW stránky se umisťují na server pomocí protokolu FTP. Kapacita webového prostoru je přesně omezena na určenou velikost. Při zakládání FTP účtu můžete navolit libovolnou velikost až do kapacity 10GB.

Podpora skriptovacího jazyka PHP (verze 4)

Pro jednodušší tvorbu stránek, možnosti interaktivity stránek ze strany uživatele (hlasování, objednávky, zasílání e-mailu z formuláre, on-line obchody, redakční systémy, apod.) mužete použít oblíbeného skriptovacího jazyka PHP.

Vždy používáme poslední dostupné verze s podporou: GD knihovny, cURL knihovny, iconv, mbstring, mcrypt, mhash, openssl, PDF knihovny, IMAPu, XML&XSLT (Sablotron), funkce mail(), exif, dbase, atd.

mySQL databáze

K jednoduché manipulaci s databází údajů můžete použít rychlou a velmi oblíbenou mySQL. Velikost databáze není omezena, pouze je doporučená velikost do 5 MB.

Podpora je zapnuta i v PHP, proto můžete databáze využívat i na Vašich stránkách. Pro správu databáze je připraveno i administrační rozhraní.

Zálohování dat z FTP + mySQL

Máte strach o Vaše data? Nechte si je zálohovat na jiný server, který je na jiném místě. Pokud si omylem svá data smažete, mužeme Vám je ze záloh jednoduše vrátit. V případě potřeby i vypálit na CD a zaslat poštou.

Zasílání logy prístupů na stránky

Zajímají Vás počty přístupů na Vaše stránky a chcete si udělat vlastní analýzu? Nejpřesnější výsledky lze určit z logu webového serveru. Můžeme Vám je zasílat denně e-mailem nebo jednou měsíčně na CD.

Automatické spouštení PHP skriptu (cron)

Chcete každou hodinu, den či měsíc automaticky spustit PHP skript, který provede nějaký úkon? Splníme toto přání, jediné omezení je interval mezi spouštením skriptu – 1 hodina.

Generování statistik přístupů na www stránky

Chcete každou hodinu zjištovat, jak si vede Váš web? Nechte si zpracovat přehledné statistiky návštěvnosti Vaší domény.

Help-line, rady

Pokud budete mít jakýkoliv problém, mužete nám zavolat, poslat SMS nebo e-mail a požádat o konzultaci či radu. Na všechny e-maily reagujeme do 24 hodin, z praxe spíše do několika minut.

Všeobecné obchodní podmínky| © Copyright ROOTSHELL s.r.o. 2004-2018