english cesky
Grafické zpracování stránek

Vytvoření výchozí úvodní stránky dle požadavku klienta s kreativním zpracováním, vetšinou se vychází ze stávajícího logotypu klienta a používaných firemních barev. Možnosti jsou obrovské – od jednoduchého návrhu až po složité Flash animace.

Tvorba XHTML stránek (použití PHP & SQL)

Stránky na profesionální úrovni dle poslední verze XHTML standartu s podporou CSS stylu, programování v PHP pro co nejrychlejší načtení, v případě potřeby použití SQL databáze, např. pro vytvoření seznamu uživatelů WWW stránek či katalogu, online obchodu, hlasování...

Stránky jsou optimalizovány pro poslední verze Internet Explorer, Netscape Navigatoru, Mozilly, Opery a Mozilly Firebird.

Změna vzhledu stránek (re-design)

Vetšina klientu (i stávajících) se po pár letech rozhodne ke kompletní grafické změně webu. Textová podoba, struktura a obrázky zůstávají z původní verze (pokud tomu u fotografií není vyžadováno designem puvodních stránek).

Jazyková mutace WWW stránek

Zajistíme profesionální překlad, kontrolu rodilým mluvčím a zpracování do WWW dle rozsahu stránek.

Jazyky pro překlad: slovenština, ruština, angličtina, němčina, italština, francouzština, španelština.

Programování on-line obchodu

Kompletní vytvoření online obchodu s registrací a správou zákazníka, vyhledáváním v katalogu (a jeho kategoriích), s popisem výrobku, cenou a fotografií, nákupním košíkem a případné odeslání objednávky zákazníka na jeho e-mailovou adresu.

V případě zájmu klienta je k online obchodu i zpracováno administrační rozhraní pro úpravy zboží, kontrolu objednávek, apod.

Všeobecné obchodní podmínky| © Copyright ROOTSHELL s.r.o. 2004-2018